Κίνα Οπτική ενότητα πομποδεκτών & Λειτουργική μονάδα Πομποδέκτης SFP κατασκευαστής

επαγγελματίας Οπτική ενότητα πομποδεκτών κατασκευαστής στον κλάδο
Ειδικός στο διαδίκτυο
Λάβετε υποστήριξη μέσω e-mail

Shenzhen HiLink Technology Co.,Ltd.

Η Co. τεχνολογίας Hilink Shenzhen, ΕΠΕ ιδρύθηκε το 2007 έτος. Είμαστε ειδικευμένοι στην κατασκευή και το μάρκετινγκ των προϊόντων οπτικών ινών. Οι ικανότητες πυρήνων μας είναι οπτικές ίνες QSFP28, DWDM CWDM SFP/XFP και λύσεις δικτύων FWDM, WDM DWDM CWDM, MPO AAWG, κ.λπ. όποιοι ισχύουν κατά ένα μεγάλο μέρος στο νεφελώδη υπολογισμό, κέντρο δεδομένων, πρόσβαση δικτύωσης, και ούτω καθεξής. Για τη βελτ...
ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
Κίνα Shenzhen HiLink Technology Co.,Ltd.
Η δουλειά μας
Κίνα εξαιρετικός πάροχος Οπτική ενότητα πομποδεκτών & Λειτουργική μονάδα Πομποδέκτης SFP
Ποιοτικός έλεγχος
Το Hilink παρέχει την κατηγορία 1 προϊόντα και εξασφαλίζει καλή ποιότητα για να κρατήσει τους πελάτες μας. Τα προϊόντα μας έχουν εξεταστεί πλήρως όλα πριν από την αποστολή και έχουν την εξουσιοδότηση ...
Μάθετε περισσότερων