Shenzhen HiLink Technology Co.,Ltd.
κατηγορίες

Η υπόσχεσή μας παραμένει
Παρέχετε επιλογές κινητικότητας για τις επιθυμίες και τις ανάγκες των πελατών μας.

Top Προϊόντα

Shenzhen HiLink Technology Co.,Ltd.

Περισσότερα προϊόντα
Περίπου εμείς

Η Co. τεχνολογίας Hilink Shenzhen, ΕΠΕ ιδρύθηκε το 2007 έτος. Είμαστε ειδικευμένοι στην κατασκευή και το μάρκετινγκ των προϊόντων οπτικών ινών. Οι ικανότητες πυρήνων μας είναι οπτικές ίνες QSFP28, DWDM CWDM SFP/XFP και λύσεις δικτύων FWDM, DWDM CWDM CFP2 DCO, MPO AAWG, κ.λπ. όποιοι ισχύουν κατά ένα μεγάλο μέρος στο νεφελώδη υπολογισμό, κέντρο δεδομένων, πρόσβαση δικτύωσης, και ούτω καθεξής. Για τη βελτίωση των κύριων προϊόντων και της απόδοσης λύσης μας, ειδικευόμαστε επίσης με τα σχετικά οπτικά προϊόντα από την απαίτηση των πελατών.   Έχουμε την επαγγελματικά γραμμή παραγωγής και το προσωπικό που κάνουν υψηλός - ποιοτικά προϊόντα στο λίγος χρόνο. Όλα τα στοιχεία έρχονται με την πιστοποίηση, όπως τα πρότυπα της FCC CE RoHS. Είμαστε δεσμευμένοι στην παροχή της κατηγορίας 1 προϊόντα, και οικονομικώς αποδοτικές λύσεις για να δημιουργήσει τις νέες τιμές για τους συνεργάτες μας.   Τα προϊόντα και οι υπηρεσίες μας έχουν φθάσει στις παγκόσμιες χώρες και τις περιοχές. Έχουμε καθιερώσει μακροπρόθεσμες win-win σχέση συνεργασίας με τους σφαιρικούς πελάτες, όπως Βίκινγκ Netherland, τηλεπικοινωνίες της Σουηδίας, Ηνωμένο TX ISP. Με την αυξανόμενη φήμη, τώρα όλο και περισσότεροι συνεργάτες από παγκοσμίως μας ενώνουν. Το ιδανικό μας είναι να καταστήσουμε την επικοινωνία απλούστερη και ευκολότερη. Στην παράδοση η ακραία αξία υπηρεσιών και εργασίας, προσπαθούμε για την τελειότητα και την τελειότητα με τον αλάνθαστο ενθουσιασμό.      

Shenzhen HiLink Technology Co.,Ltd.
εταιρικά νέα